Coldplay gwiazdą pierwszego dnia festiwalu

Wywiad z Keith Flint gościem festivalu
October 10, 2017
Nową piosenkę wprowadzimy Cię z Lauryn Hill
Nową piosenkę wprowadzimy Cię z Lauryn Hill
October 16, 2017
Coldplay gwiazdą pierwszego dnia festiwalu

Brytyjska grupa Coldplay za dwa tysiące lat jeden z najbardziej popularnych pop/rock-muzyki – jednak jego kariera, jak na ironię, anulowane, i ten dowód jest nowy, historie o duchach, zatytułowany album. Historie o duchach Coldplay do szóstej płyty. od 2000 roku, kiedy spadochron tytuł ich pierwszego albumu footy, elegancki, szczupły i melancholijna, z zdjęli swoje nogi, widzowie i krytycy.

Coldplay z Chrisem Martinem gwiazdą pierwszego dnia festivalu

Coldplay z Chrisem Martinem gwiazdą pierwsego dnia festivaluNa Coldplay cztery zwykłe, średniej klasy angielski facet przedstawiciel-zespół rockowy założony w 1996 roku, kierownictwem Chrisa Martina. Spadochron-z 2002 przypływ krwi do głowy, z przerwą w świecie muzyki, bardzo szybko, stadion, pasek, elitarnego klubu rośnie.Pobierz łatwe przepisy kulinarne, i to było fajne: Y2 i nieziemski, dzwonienie, zmieszany z odrobiną -jak szkoła sztuki z angielskim efekty folkos i brit-pop w końcu fale.Uplifting, toczenia i zamyślony, powolny piosenki dobre w zakręt z trochę się wykosztowałem swoich poprzedników i rola modeli ich coraz więcej miejsca w młodej studenckiej tłumu.

Album 2005 X i Y, wolę rock kształt stadionu, a nie treści był przełom – to nie przypadek, że Chris Martin poszedł dalej, aby stać się szuka.Brian Eno mi pomóc (nawet Y2-recenzje) 2008 Viva la wyglądu lub śmierć i wszyscy jego przyjaciele przesunięcie był jednocześnie ekscytujące i poposabb dźwięk drodze: różne, ale koncepcja, oparta na dysku to był życia i śmierci pytania.

W szczególności, w kościele Barcelony stałe dysk, duża przestrzeń i po prostu inteligentnych przekrojach Coldplay, do czasu, być wychowywane stał się stadion rock-świecie – rekord, i to był ogromny sukces na całym świecie. Coldplay, ale tutaj raczej więcej sukcesów, niż artystyczna  odwrócił się do niego. W 2011 mydło Xyloto siebie wieży , elektryczny dźwięk z młodym pokoleniem dla radio-friendly .

Martin też prawie całkowicie wykastrowane starego, , bardziej rockowej grupy Coldplay-dźwięk i ciemniejsze w tonie, ale mądrzejszy tekst. Kredyt sukces, oczywiście, tak ten jasny powierzchowne – mam na myśli “duch czasu” jest dość istotny – album. Historie o duchach 2014 w ten sposób, logiczną kontynuacją których podczas mydło Xyloto muzycznym świecie mogą utrzymać wałach. Na Coldplay w , usług, przestronne więcej miejsca chcę, aby mój poprzedni wielki post, nawet bardziej interesujące wyniki mogłyby przynieść (znowu Y2, w 93-m 91 roku dziecka).

Ale w porównaniu z opowieściami Ducha zarówno muzycznym, jak i Reed pisze większość , stereotypach, pustych rekordów, którego tekst całkowicie zdobył Chris Martin jego skargi z Gwyneth Paltrow w separacji. I jako przykład, masz godność, aby nosić męskie górze pop-rocka. Jednak, to jest po prostu zmęczony .

Ponadto, jak U2 i krawędzi, zbliżoną do eksperymentalnej nastrój Johnny Buckland gitarze, zarówno mocne i ciekawe rock-perkusista Will mistrza przesłoniła ci z syntetycznego dźwięku do nurkowania, dysk . Zawsze w mojej głowie już jest historii o duchach cały świat: powoli, lin, syntetyczna-ambientes dźwięk w tle, Chris Martin i można odetchnąć swojej utraconej miłości.

Magiczna muzyka z elektronicznym brzmieniem Coldplay

Magiczna muzyka z elektronicznym brzmieniem ColdplayW radiu często odgrywa Magia ciekawy wpis z dysku obejmują: powolny spadek piosenka fragmentaryczne rytm masywne brzmienie gitary. Nowy wystukując rytm, cafe del Mar-słuchanie w celu akustycznej techniczne: pop-zbyt miękka piosenka, w której Martin tak liryka wymaga także “kocham cię tak bardzo to boli”.

Następna prawdziwa miłość (prawdziwa miłość) – jest to nazwa banał piosenka o miłości powolna i R ‘ n ‘ B-z temp. O północy powolny ambient zmienić cztery ćwiartki, minimalny elektroniczny utwór należy do nich.Sobie ręce, i wreszcie coraz głębiej i głębiej atmosferę, prezentując środek; jak i pierwszy album Coldplay w godnej nastrój w plecach oceanu.

W radiu często odgrywa Magia ciekawy wpis z dysku obejmują: powolny spadek piosenka fragmentaryczne rytm masywne brzmienie gitary. Nowy wystukując rytm, cafe del Mar-słuchanie w celu akustycznej techniczne: pop-zbyt miękka piosenka, w której Martin tak liryka wymaga także “kocham cię tak bardzo to boli”następny prawdziwa miłość (prawdziwa miłość) – jest to nazwa banał piosenka o miłości powolna i R ‘ n ‘ B-z temp. O północy powolny ambient zmienić cztery ćwiartki, minimalny elektroniczny utwór należy do nich. Sobie ręce, i wreszcie coraz głębiej i głębiej atmosferę, prezentując środek; jak i pierwszy album Coldplay w godnej nastrój w plecach oceanu.

Comments are closed.