Jak powstaje piosenka?

“Wszystkie festiwale zatrudniają zagranicznych artystów i źle odnoszą się do krajowych muzyków”
November 23, 2017

piosenkaJedno z pytań, ale zobaczyć, piosenka jak zrobić piosenkę. Nie jak utworzyć sekwencję akordów, lub jak zrobić dzwonek, ale i jak zacząć od zera, aby stworzyć piosenkę.Wielu muzyków, profesjonaliści i amatorzy, staram się przyznać, że od dawna grają, ale nawet nie znajdują komponować, albo nie rozumieją, jak to jest proces układu i jak zrobić, aby umieścić słowa na muzykę. I to, jeśli dobrze zrobić piosenkę, to nie jest trudne, (w rzeczywistości jest to bardzo proste) ale coś bardziej intuicyjnie, niż logiczne, nie do osiągnięcia zrozumienia procesu.Innymi słowy, to jako artysta, wiem jak dać pociągnięciami pędzla, jak działa teoria kolory, perspektywa, ale jak się domyślam, chodzi?

W tym artykule poznamy z najbardziej zwykłym Jak zrobić piosenkę?. Ważne jest, aby pamiętać, że bardzo często modyfikować działania w zależności od wygody, niektóre zaczynają się od muzyki, i innych na jakiś element, który im oferujesz pomysł.

Co to za piosenka?

Wszyscy wiemy dużo piosenek, w rzeczywistości słyszymy, dobrowolnie i mimowolnie, dziesiątki z nich w ciągu kilku dni. Ale wiemy, że to piosenka? Choć muzyka-to sumę utwór: harmonia, piosenka idzie dalej: jest to kwota melodię, ale harmonii: litery (lub tekst).Innymi słowy, piosenka różni się od muzyki, co ma wartość. W to, że istnieją słowa, bawiąc się z nim.
Zobaczymy, jak zrobić piosenkę, czyli stworzyć 3-ch elementów kompozycji i ich integracji w pełnej harmonii.

Aby zrobić piosenkę istnieje kilka sposobów, lub ścieżek, po których zacząć. Weźmy krótkie, aby szukać inspiracji i aby łatwiej zrozumieć ideę, jak zrobić piosenkę, lub proces budowy. Następnie w jednej z najbardziej popularnych sposobów, aby zrobić piosenkę, można, oczywiście, zmienić kolejność

1) pierwsze, co musisz zrobić, piosenka to znaleźć bazę. Jeśli gramy na gitarze lub pianinie, tworzymy prosty harmonii. Kiedy mam na myśli stworzyć harmonię piosenka po prostu mówię grać 3 lub 4 akordów z rzędu w ciągu 3-4 takty. Pomysł w tym, że każdy z tych akordów trwa w tym samym czasie, co inne, i każdy zadajemy rytm, który, oczywiście, jest taki sam dla wszystkich. Oczywiście, możemy się różnić, a nawet sklecić riff, ale idziemy powoli. Czyli mamy 4 takt C-F-G-C powiedzmy.

Jak zrobić piosenki?

W tej chwili istnieje kilka sposobów, można zapisać postęp, można go podać w momencie dokonywania rezerwacji w guitar pro (lub z programem, które możesz zrobić, muzyka), dotykać z gitarą lub na swoim instrumencie. Rzecz w tym, że bazę można powtarzać nieustannie. Osobiście mi wiele wynik to zrobić z gitarą, bo człowiek czuje wibracje narzędzia, łatwiej przeniknąć i zanurzyć się w piosenkę. Jeśli korzystasz z tej metody lepiej, że masz rejestrator obok. Z początku wstyd, ale nadal kończy się zbyt przydatne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tworzenia bazy do piosenki: Jak komponować piosenki?. Znajdziesz tam podstawy, aby zrobić podstawę dla swoich utworów. Można również przeczytać: Jak zrobić piosenkę z bazy, czy powód w muzyce?

Wiele osób uważa, że należy stworzyć idealną bazę, rzeczywistość jest taka, że jeśli complicas nie napisze nic. Lepiej zacząć od czegoś prostego, i w razie potem, z doświadczeniem, można rozwijać pomysły bardziej skomplikowane lub nawet poprawić na podstawie bieżącego.Mi ten przykład wymyśliłem “Był w czwartek i dzisiaj odzież to było złe”. Jeśli już wiem, że to nie jest inspiracja. ale czy ja prosiłem o inspiracji? Nie, ja frazę…pierwsze, co przychodzi na myśl bardziej głupie, co to jest. Jeśli szukasz zdanie świetnie, nic nie rób. Zacznij od piosenka wszelkich zwrotów, a następnie wprowadź geniuszu. To popularne powiedzenie do piosenki super!

Comments are closed.