Nową piosenkę wprowadzimy Cię z Lauryn Hill

Coldplay gwiazdą pierwszego dnia festiwalu
Coldplay gwiazdą pierwszego dnia festiwalu
October 14, 2017
“Wszystkie festiwale zatrudniają zagranicznych artystów i źle odnoszą się do krajowych muzyków”
November 23, 2017
Nową piosenkę wprowadzimy Cię z Lauryn Hill

Na nielegalni imigranci jako członek znanej na całym świecie stała się piosenkarka Lauryn Hill czasy, nowe piosenki, przedstawił tytuł: Neurotyczna społeczeństwa, które Sony dba przyszedł do światła. Wiadomość i link do oficjalnej piosenkarza stronę na , powiedział fanów.W końcu coś dobrego, aby usłyszeć “Grammy” dom artysty, bo ostatnio prawie wszystkie problemy finansowe w nagłówkach, jak uchylanie się od płacenia podatków mogą wsadzić do więzienia. Wydaje się jednak, gwiazda po prostu nie mogę i staram się tobą rządzić, to żywy przykład dni wydała nową piosenkę. Według Wiadomości, że umowa z Sony na całym świecie Entertaimnenttel między ideą, piosenkarka nie piosenka, nowe utwory w pracach, tak, że wkrótce piosenki będzie w pełni prasy.

Biografia Lauryn Hill
Biografia Lauryn Hill

“Kocham bezpośrednie relacje z kibicami, chociaż najlepiej, nie musisz się spieszyć, żeby jak najszybciej wyjść z nową piosenką… ale to jest tak – napisał niesamowity głos Pani Hill. “W rzeczywistości, ja pracuję, a nie tylko obecna sytuacja zmusza mnie do robienia tego, jak wielu uważa, ale dlatego, że jestem artystą. Kocham tworzyć i potrzebuję właściwa platforma dla mnie, aby to zrobić“– wyjaśnił.

Najnowsze plotki już 6-7 nowych piosenek orientacyjnie będzie gotowa, a w 2014 roku do cd-rom w postaci ręce można trzymać. Szczęście i na świecie-duże miasto, na żywo można posłuchać diva, bo jest to możliwe, choć do tej pory oficjalnie nie potwierdzili, że wycieczkę można rozpocząć w gwiazdy.Nową piosenkę, a dalej będą zatrzymywać linie, które fani 1998 roku zniekształca obraz z Lauryn Hill pod tytułem solowego albumu, bardzo podobają i które brzmią w ciągu kilku lat z niecierpliwością czekają na piosenkarza

Piosenkarka, ex-wokalista od  Lauryn Hill urodziła się 25 maja 1975 roku w South orange, New Jersey, STANY zjednoczone. Zaczął śpiewać i występować jako dziecko, i on wkrótce będzie w telewizji w serialu “świat” na dużym ekranie w libii “siostro, działaj 2” z Whoopi Goldberg w 1993 roku. Specjalnie dla filmu wykonywała wtedy dwie piosenki “wesoły, radosny” , “oko Sparrowa”. To jest, gdy jej kariera rozpoczęła się. Teraz, jak trzynaście lat została grupy hiphopowej od , jednak muzyka przeszkadza mu często nauki na uniwersytecie Columbia. Po szkole skończeniu, w końcu pojawił się w pierwszej edycji, aby przyjezdni z albumu “rzeczywistości”.

Album, choć bardzo energiczny, był jednak zbyt niejednorodne, i poniósł komercją pokrycia. Dwa lata później ukazał się jeszcze jeden produkt grupy – album “wyniki”, który był całkowitym przeciwieństwem pierwszego albumu, mam ogromny międzynarodowy sukces, który jest platyną w wielu krajach świata. Album hitów, takich jak “gotowi lub nie”, “Fu-Gee-La” , traktowanie utworów Roberti FLAC, Bob Marley .

Drugi album Hill w czołówce najlepiej sprzedawanych płyt

Drugi album Hill w czołówce najlepiej sprzedawanych płytPo akcji, drugi album od , Hill grał muzykę samodzielnie. W 1998 roku napisał i wyprodukował utwór “Róża zawsze Róża” areth jak Franklin, i wtedy zaczął współpracować w sumie, że owoc był tylko “mocą wsteczną życia”. Lauryn również wykonane kawałki dla innych artystów, zwłaszcza Whitney Houston, Mary J. Blige. Wydany w 1998 roku, pierwsza samodzielna produkcja Lauryn – “w zniekształca obraz z Lauryn Hill”.

To była duża niespodzianka, ponieważ, w przeciwieństwie do poprzedniego krytyka społeczeństwa “zdobyć” i “zniekształca obraz” Lauryn samodzielna produkcja, zamówiłem prawie każdy kawałek. Na płycie pojawili się znakomici goście, zwłaszcza, Mary J. Blige, d ‘ Angelo . Album był wielkim sukcesem, chociaż prawie cały jesienno-zimowy okres 1998 roku w czołówce najczęściej kupowanych płyt CD dla wyszukiwania ośmiokrotną platynę w USA.

Ogromnym sukcesem był utwór “Zdalnego sterowania pyt” bardzo podoba mi się radio. W końcu 1998 roku album był jednym z najlepiej sprzedających się albumów roku. Sukces Lauryn został koronowany w lutym 1999 roku, podczas rozdania muzycznych nagród Grammy. Piosenkarka zdobyła brąz, podczas gdy pięć jedenastu kategoriach, w których była nominowana. Były one następujące: album roku, najlepszy nowy artysta, najlepsze żeńskie wykonanie R & B, piosenka najlepszy p&najlepszy album B, L I B.

Comments are closed.