Mamy odwagę nazwać się największymi fanami Festiwalu Open-er! Jeżeli zastanawiasz się dlaczego tak właśnie jest, zapraszamy do przescrollowania tej strony!

Marek

Urodzony: 1983

Marek jest zdecydowanym indywidualistą Lubi podróżować i słuchać ciężkiej, heavy metalowej muzyki. Najlepiej odnajduje siebie w ciszy spokoju.

Dlaczego stał się fanem Open-era? Ponieważ pomimo tego, że lubi samotność, uwielbia ten stan, kiedy wraz z tłumem ludzi może połączyć się w muzycznym uniesieniu!

"Odkąd pierwszy raz wybrałem się na Open-era - od razu wiedziałem, że będę tam stałym, corocznym bywalcem! Atmosfera porwała mnie do tego stopnia, że z każdym kolejnym rokiem wyczekiwałam biletów na to wydarzenie."

Joanna

Urodzona: 1993

Joanna to urodzona tancerka! Potrafi zatańczyć do każdej melodii, którą usłyszy. Uwielbia pływać, szyć na maszynie i wertować modowe pisemka.

Dlaczego stała się fanką Open-era?Ponieważ Open-er to muzyka, a muzyka to taniec! Pozwala to poczuć się jej, jak ryba w wodzie, a całe wydarzenie dodaje sił i niesamowitej energii do działania!

"Na pierwszy festiwal wybrałam się zupełnie przypadkiem. Zaciągnęła mnie tam koleżanka. Szczerze powiedziawszy na samym początku byłam sceptycznie do tego nastawiona, jednak to co stało się później było po prostu magią! W tamtej chwili wiedziałam, że tak - to jest to!

Nikola

Urodzona: 1989

Nikola jest stylistką. Jest to jej wymarzony zawód i pasja, które tworzą nierozerwalny krąg! Najbardziej ulubionym zajęciem jest projektowanie kreacji.

Dlaczego stała się fanką Open-era?Według jej rozumowania to chyba proste! Ten kto był na Open-erze doskonale będzie znał odpowiedź, a ten kto nie był, to no cóż.... Chyba musi przekonać się o tym na własnej skórze!

"Nie pamiętam dokładnie mojego pierwszego Open-era, ponieważ naprawdę mam wrażenie, że odbył się wieki temu! Tak naprawdę nie przykuwam znaczącej uwagi do całego wydarzenia, ale do emocji, jakie we mnie wywołuje. To naprawdę niepowtarzalne przeżycie!"

Maks

Urodzony: 1982

Maks jest żywiołowym i energicznym człowiekiem. Jest niesamowicie pozytywnym człowiekiem, który zaraża wszystkich dookoła swoim optymizmem.

Dlaczego stał się fanem Open-era?Ponieważ Open-er to on we własnej osobie! Jest wszędzie, jak muzyka. Jego energia pokrywa się z częstotliwością całego wydarzenia! Skoro Open-er to On, a On to Open-er to jedno bez drugiego nie może istnieć!

"Jestem fotografem i na pierwszego Open-era pojechałem z polecenia. Tak po prostu, żeby zarobić. Wszystkie kolejne były już nałogiem! Ale takim dobrym, nie należy się go obawiać, a jedynie korzystać! Naprawdę warto!"

Poznaj nas bliżej
Fani, którzy połączyli się w swojej pasji