Wywiad z Keith Flint gościem festivalu

Coldplay gwiazdą pierwszego dnia festiwalu
Coldplay gwiazdą pierwszego dnia festiwalu
October 14, 2017

Setny raz przyjazdu w Stany Zjednoczone Ameryki cudownym dzieckiem, a teraz nie festiwal, a także  Z tej okazji, w końcu dostać, aby powiedzieć, więc zrobiłem następujący wywiad Keitha Flinta, przed człowiekiem, którego nie pamiętam .

Wiele razy ludzie tutaj grali, pamiętasz coś z kraju lub koncert?
Nie. Wogóle nic. Jestem szczery. Ludzie zawsze pytają mnie, aby wrócić, jeśli chcesz grać w tę lub festiwal, sala koncertowa, ja nawet nie wiem, o czym mówią, bo nie pamiętam. Jeśli, powiedzmy, dwadzieścia koncert, byśmy w roku, może być, a może i nie. Teraz to, że kłamiesz.

W zeszłym roku wydać koncertowe DVD świat w ogniu z nazwą. Ile można dać to wydanie koncertowej atmosferze?
Myślę, że nie, ale mogą dać ci pomysły. Może być, nie można sobie wyobrazić, że to jest koncert. Ja mówię, ja nie mogę nawet patrzeć nie jest to konieczne. Dobra, ja mieszkam na scenie, ale mimo wszystko różne może być ciekawe. I to jak wracać do domu na drugi koncert lub do pubu, dlaczego nie iść spać, a potem położyła go i sprawdzić.

Czy kiedykolwiek grać nowe piosenki koniec ubiegłego roku. Tutaj też można?
Jeszcze nie wiem, pracujemy nad tym, ale nie chcę głupich obietnic. Może je dostać, ale nie mogę. W każdym razie, myślę, że tak, ale wtedy nie zdziwiłbym się nawet, jeśli będzie nowy, nawet jeśli nie są.

Liam (Howlett, główny autor tekstów – ok. aut.) powiedział, że nowy album nie będzie dubstep, ale wciąż pozostają świeże. Jaki kierunek?
Nie mogę powiedzieć, bo nie jest to wszystko razem, ale na pewno, i trzy razy podkreślił, oświadczam, że nie jest to dubstep.

Nie podoba ci się styl?
Oczywiście, kocham dubsteppet! Dobre jest też, już dość kuleje, ale klip lub Caspar, myślę, że to bardzo fajnie.

Kilka razy dostaniesz dźwięk, który, jak wahadło. Co o tym sądzicie?

Kiedy po raz pierwszy dostał jej, nie wiedziałem, że wahadło. W każdym razie, miłe twarze, świetna muzyka, którą wykonują. Jest to zrozumiałe, myślę, że nie jesteśmy tacy sami. Dobrze, wiele osób nie zdaje sobie sprawy w muzyce, więc to chyba moja mama mówiła, że dwa paski takie same, ale kto go zna, słucha muzyki elektronicznej, słucham , dlaczego nie wszystkie moje dwa pasy.

W Mixmag / według wszech czasów najlepsze taneczne.
Czy wiesz, że najlepsza w tym? To nie komisja, usiadł i powiedział, że jesteś dobry, a czytelnicy, ludzie. Czułem się bardzo dobrze, aby nas wspierać.

Jaki jest ciężki i najlepszy okres w życiu grupy?
Kiedy patrzę wstecz, wszystko jest dobrze, tak po prostu. Wszyscy nadal patrzymy do przodu. W grupie wszyscy, kolejną przeszkodą, którą należy przezwyciężyć, i bardzo rzadko rozglądała. Dlatego kocham tę grupę, że przeszłość to przeszłość, a przyszłość.

Dość dziwnie zachowywali się na scenie. Co było najbardziej pamiętny lub najbardziej ekstremalne doświadczenie etap?
Tak jak w grupie było wiele, i to już wystarczyło, aby zauważyć, jak coraz więcej ludzi w partii. Faktycznie na początku to było dziwne, nawet na scenie. A to dużo umysłu kraju mieliśmy dużo ludzi spotkaliśmy, i, aby powiedzieć prawdę, nie jesteśmy do końca normalni, tak, że, być może, wszystkie pokazują, że to dom wariatów.

Co robicie na następny widok płyty do wycieku. Nadal jesteś?
Nie na wszystkich. W każdym razie, to zdarza się ze wszystkimi, nie możesz walczyć przeciwko niemu.

Że to najlepszy album ?
Teraz pracuję w studio. Zapoznał mnie z nową marką odzieży, Czerwony , co planujesz ubrania. Skąd to jest?Te scenicznej odzieży. Ludzie zawsze wysyłają mówię wiele wiadomości e-mail, w którym będą mogli uzyskać takie rzeczy kupić, jak kupujemy, więc pomyśleliśmy, jeśli popyt jest, to dlaczego nie sprzedać.

Planujesz poszerzyć swój wybór?
Nie, konstrukcja metody jest to, że nie rozumiemy.

Czy masz w planach solowy album, piosenki wychodziły, a następnie dysk. Co się stało?
Zmieniłem zdanie. Nie chcę karierę solową.

Obecnie, dzięki za wywiad!
Więc jedyne, co mogłem powiedzieć  dziękuję, że czekaliście nas na koncercie i mieliśmy rozbić.

Comments are closed.